Austrálsky letný klobúk 1057BE

kód tovaru: 1057BE bezova L

Letný austrálsky klobúk z pevného a ľahkého kombinovaného materiálu. Okraj okolo hlavy je priedušný, takže napomáha cirkulácii vzduchu okolo hlavy. Okraj klobúka je spevnený pruhom, takže sa vždy vráti do pôvodného tvaru.

Velikosti

Barvy

Keď dnes objednám, kedy tovar dostanem?
Česká Pošta úterý 12.12.2023 *
Zásilkovna středa 13.12.2023 *
PPL úterý 12.12.2023 *
Osobní odběr úterý 12.12.2023 *
Skladom v e-shope
93,35 €
  • Produkty 3 tisícky produktov
  • Doprava doprava do 24 hod.
  • Prodejna vlastná prodejna
  • Sklad všetko skladom

Typ austrálskych klobúkov vznikol v Austrálii. Kde cez deň dosahujú teplotu k 40 C a večer zase môže aj mrznúť. Používajú sa na výrobu miestne dostupné materiály. Vďaka výrobe z prírodných materiálov majú klobúky veľmi dobré vlastnosti a dlho vydržia hrubé zaobchádzanie.

V našej ponuke hrdo ponúkame austrálske klobúky značky Barmah . Tieto klobúky sú vymyslené a vyrobené priamo v Austrálii. Ponúka najvyššiu kvalitu materiálu a spracovania. Ich klobúky prechádzajú rôznymi inováciami ako napr. ochrana proti slnku 50+. Tvrdá a hrubá koža klobúkov je odolná proti poveternostným vplyvom, ochrana pred vodou Dri-Hide a farebná stálosť materiálu.

Austrálske klobúky sa vyrábajú z krokodílej kože, klokanej kože a hovädzej kože. Letné verzie sa vyrábajú z hrubej bavlny. Klobúky sú zdobené ozdobnými pásikmi, ornamentmi a motívmi.

Tieto klobúky je možné veľmi ľahko zložiť a schovať do priloženého vrecúška, ktoré ku klobúku dostanete. Po vytiahnutí sa klobúk rozloží späť do pôvodného stavu. Pre upozornenie, klobúk nemožno takto skladovať dlhú dobu.

Ako austrálsky klobúk čistiť a starať sa oň.

S trochou starostlivosti Vám klobúk poskytne službu na mnoho rokov. Nevystavujte klobúk extrémnemu teplu a teplotným výkyvom. Kožu je možné ošetrovať produkty na topánky. Ľahko utrite všetok prach. Pri drobných škvrnách použite hubku, teplú vodu a saponát. Klobúk sa neodporúča prať.

Hodnotenie zákazníkov

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie
Veľkosť L
Farba béžová
Sezóna Leto
Materiál 50% bavlna, 50% polyester
Zdobenie Kožený opasok