Austrálsky letný klobúk 1057BR

product code: 1057BR hneda M
Letný austrálsky klobúk z pevného a ľahkého kombinovaného materiálu. Okraj okolo hlavy je priedušný, takže napomáha cirkulácii vzduchu okolo hlavy. Okraj klobúka je spevnený pruhom, takže sa vždy vráti do pôvodného tvaru.

Velikosti

Barvy

If I order today, when will I receive the goods?
Česká Pošta úterý 31.1.2023 *
Zásilkovna středa 1.2.2023 *
PPL úterý 31.1.2023 *
Osobní odběr úterý 31.1.2023 *
* Čas dodání je orientační.
Skladom v e-shope
89,39 €
  • Produkty 3 tisícky produktov
  • Doprava doprava do 24 hod.
  • Prodejna vlastná prodejna
  • Sklad všetko skladom

Typ austrálskych klobúkov vznikol v Austrálii. Kde cez deň dosahujú teplotu k 40 C a večer zase môže aj mrznúť. Používajú sa na výrobu miestne dostupné materiály. Vďaka výrobe z prírodných materiálov majú klobúky veľmi dobré vlastnosti a dlho vydržia hrubé zaobchádzanie.

V našej ponuke hrdo ponúkame austrálske klobúky značky Barmah . Tieto klobúky sú vymyslené a vyrobené priamo v Austrálii. Ponúka najvyššiu kvalitu materiálu a spracovania. Ich klobúky prechádzajú rôznymi inováciami ako napr. ochrana proti slnku 50+. Tvrdá a hrubá koža klobúkov je odolná proti poveternostným vplyvom, ochrana pred vodou Dri-Hide a farebná stálosť materiálu.

Austrálske klobúky sa vyrábajú z krokodílej kože, klokanej kože a hovädzej kože. Letné verzie sa vyrábajú z hrubej bavlny. Klobúky sú zdobené ozdobnými pásikmi, ornamentmi a motívmi.

Tieto klobúky je možné veľmi ľahko zložiť a schovať do priloženého vrecúška, ktoré ku klobúku dostanete. Po vytiahnutí sa klobúk rozloží späť do pôvodného stavu. Pre upozornenie, klobúk nemožno takto skladovať dlhú dobu.

Ako austrálsky klobúk čistiť a starať sa oň.

S trochou starostlivosti Vám klobúk poskytne službu na mnoho rokov. Nevystavujte klobúk extrémnemu teplu a teplotným výkyvom. Kožu je možné ošetrovať produkty na topánky. Ľahko utrite všetok prach. Pri drobných škvrnách použite hubku, teplú vodu a saponát. Klobúk sa neodporúča prať.

User retaing

No rating yet Be first to rate
Veľkosť M, L, XL, XXL
Farba hnedá
Materiál 50% bavlna, 50% polyester
Zdobenie Kožený opasok