Dámska čiapka Asti

kód tovaru: Asti ochre A20

Dámska čiapka s výrazným zdobením podľa najnovších trendov. Čiapka má ľahko predpadnutú vrchnú časť. Čiapka je vyrobená zo 100% vlny.

Velikosti

Barvy

Keď dnes objednám, kedy tovar dostanem?
Česká Pošta středa 26.6.2024 *
Zásilkovna čtvrtek 27.6.2024 *
PPL středa 26.6.2024 *
Osobní odběr úterý 25.6.2024 *
Skladom v e-shope
98,55 €
  • Produkty 3 tisícky produktov
  • Doprava doprava do 24 hod.
  • Prodejna vlastná prodejna
  • Sklad všetko skladom

Dnešná moderná technológia umožňuje spracovanie vlny do veľmi jemnej podoby, ktorá je potom príjemná, mäkká a hebká.

Vďaka svojej pružnosti výrobky z vlnených vlákien nepriliehajú tesne k ľudskej pokožke celým svojim povrchom, čo umožňuje vytvoriť ďalšiu izolačnú vrstvu vzduchu. V priamom kontakte s ľudským telom vlna pôsobí dojmom tepla a útulnosti.


Ovčia vlna vzhľadom na svoju bunkovú štruktúru je veľmi hygroskopická, tzn. že má schopnosť absorbovať a zadržiavať v sebe veľké množstvo vlhkosti vstrebávanej z okolia, vďaka tomu vlnené výrobky dokonale absorbujú ľudský pot. Vlákno vlny pojme vlhkosť s hmotnosťou 30 % svojho suchého stavu. Umelé vlákna za rovnakých podmienok absorbujú vlhkosť len v rozsahu 5 %. . Vlnená čiapka tak zostane priedušná a nechladí, aj keď sa počas telesnej aktivity spotíte.

Množstvo vzduchu obsiahnutého vo vláknach sa nemení počas používania výrobkov, preto vďaka pružnosti nepodliehajú trvalým deformáciám. Ovčia vlna je veľmi flexibilná. Samostatne jedno vlnené vlákno, možno ohýbať viac ako 20.000 krát bez toho, aby sa zlomilo. Jeho pružnosť a vysoká odolnosť vo výrobkoch z ovčej vlny je odolná proti opotrebeniu, oderu a pretrhnutiu.

Ovečky, z ktorých sa získava a následne spracováva ovčia vlna, sú chované po celom svete. Môže sa používať do nekonečna, takže ovčiu vlnu, ako materiál, teda môžeme chápať ako prírodný obnoviteľný zdroj.

Hodnotenie zákazníkov

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie
Veľkosť 56
Farba žltá, šedá
Sezóna Zima
Materiál 100% vlna
Zdobenie Ornament
Typy Elegantný, Luxusný, Moderný