Dámsky baret Flora 12,5

kód tovaru: Flora-12-5 červená 030001

Klasický jednoduchý dámsky baret v tej najväčšej veľkosti, ktorú vyrábame. Jedná sa iba o šírku baretu (je možnosť upraviť baret na stranu a pod). Veľkosť hlavy je 56, veľkosť hlavy je jednotná. Produkt dostupný vo viacerých farbách. Baret je vyrobený v Českej republike zo 100% ovčej vlny a má logo Woolmark quality. Certifikát Woolmark , ktorý spoločnosť udeľuje výrobcom na výrobky z vlny merino, slúži ako záruka kvality a vysokého štandardu, z ktorej sa môžu tešiť zákazníci po celom svete.

Velikosti

Barvy

Keď dnes objednám, kedy tovar dostanem?
Česká Pošta úterý 16.7.2024 *
Zásilkovna středa 17.7.2024 *
PPL úterý 16.7.2024 *
Osobní odběr úterý 16.7.2024 *
Skladom v e-shope
34,30 €
 • Produkty 3 tisícky produktov
 • Doprava doprava do 24 hod.
 • Prodejna vlastná prodejna
 • Sklad všetko skladom

Pri výrobe baretu je použitá moderná technológia umožňujúca spracovanie vlny do veľmi jemnej podoby, ktorá je potom príjemná, mäkká a hebká.

Vďaka svojej pružnosti bariet z vlnených vlákien neprilieha tesne k ľudskej pokožke celým svojim povrchom, čo umožňuje vytvoriť ďalšiu izolačnú vrstvu vzduchu. V priamom kontakte s ľudským telom vlna pôsobí dojmom tepla a útulnosti.


Vlna vzhľadom na svoju bunkovú štruktúru je veľmi hygroskopická, tzn., že má schopnosť absorbovať a zadržiavať v sebe veľké množstvo vlhkosti vstrebávanej z okolia, vďaka tomu vlnené výrobky dokonale absorbujú ľudský pot. Vlákno vlny pojme vlhkosť s hmotnosťou 30 % svojho suchého stavu. Umelé vlákna za rovnakých podmienok absorbujú vlhkosť len v rozsahu 5 %. Vlnená čiapka tak zostane priedušná a nechladí, aj keď sa počas telesnej aktivity spotíte.

Množstvo vzduchu obsiahnutého vo vláknach sa nemení počas používania výrobkov, preto vďaka pružnosti nepodliehajú trvalým deformáciám. Baret z vlny je veľmi flexibilný. Samostatne jedno vlnené vlákno, možno ohýbať viac ako 20.000 krát bez toho, aby sa zlomilo. Jeho pružnosť a vysoká odolnosť vo výrobkoch z ovčej vlny je odolná proti opotrebeniu, oderu a pretrhnutiu.

Ovečky, z ktorých sa získava a následne spracováva vlna, sú chované po celom svete. Môže sa používať do nekonečna, takže ovčiu vlnu, ako materiál, teda môžeme chápať ako prírodný obnoviteľný zdroj.

Údržba

Nie je možné prať v práčke. Malé zašpinenie je možné jemne umyť hubkou a jadrovým mydlom. Potom nechajte baret uschnúť pri izbovej teplote vypchanú napríklad papierom. V prípade veľkého zašpinenia je najlepšie doniesť čiapku do čistiarne.

Hodnotenie zákazníkov

Priemerné hodnotenie:

100 %

Hodnotil 1 používateľ
 • 5 1x
 • 4 0x
 • 3 0x
 • 2 0x
 • 1 0x
100%

Hodnotenie produktu

Lada Nekvapilová
|
11. 3. 2022

Mám již 3 barvy a s radostí střídám podle ostatních doplňků.

 • Lehoučký, hřejivý, spolehlivě drží tvar = kvalitní materiál.
 • Zatím žádné nevidím.
Veľkosť universal
Farba béžová, biela, čierna, červená, fialová, hnedá, modrá, šedá, smotana, zelená, žltá, růžová
Sezóna Zima
Materiál 100% vlna
Zdobenie Bez zdobenia