Pánsky kožený klobúk 1061MO

kód tovaru: 1061MO-mocca XL

Pánsky kožený klobúk vyrobený v Austrálii. Je vyrobený z kože Tura domáceho. Obsahuje netextilné časti živočíšneho pôvodu.

Velikosti

Barvy

Keď dnes objednám, kedy tovar dostanem?
Česká Pošta úterý 12.12.2023 *
Zásilkovna středa 13.12.2023 *
PPL úterý 12.12.2023 *
Osobní odběr úterý 12.12.2023 *
Skladom v e-shope
123,10 €
  • Produkty 3 tisícky produktov
  • Doprava doprava do 24 hod.
  • Prodejna vlastná prodejna
  • Sklad všetko skladom

Typ austrálskych klobúkov vznikol v Austrálii. Kde cez deň dosahujú teplotu k 40 C a večer zase môže aj mrznúť. Používajú sa na výrobu miestne dostupné materiály. Vďaka výrobe z prírodných materiálov majú klobúky veľmi dobré vlastnosti a dlho vydržia hrubé zaobchádzanie.

V našej ponuke hrdo ponúkame austrálske klobúky značky Barmah . Tieto klobúky sú vymyslené a vyrobené priamo v Austrálii. Ponúka najvyššiu kvalitu materiálu a spracovania. Ich klobúky prechádzajú rôznymi inováciami ako napr. ochrana proti slnku 50+. Tvrdá a hrubá koža klobúkov je odolná proti poveternostným vplyvom, ochrana pred vodou Dri-Hide a farebná stálosť materiálu.

Austrálske klobúky sa vyrábajú z krokodílej kože, klokanej kože a hovädzej kože. Letné verzie sa vyrábajú z hrubej bavlny. Klobúky sú zdobené ozdobnými pásikmi, ornamentmi a motívmi.

Tieto klobúky je možné veľmi ľahko zložiť a schovať do priloženého vrecúška, ktoré ku klobúku dostanete. Po vytiahnutí sa klobúk rozloží späť do pôvodného stavu. Pre upozornenie, klobúk nemožno takto skladovať dlhú dobu.

Ako austrálsky klobúk čistiť a starať sa oň.

S trochou starostlivosti Vám klobúk poskytne službu na mnoho rokov. Nevystavujte klobúk extrémnemu teplu a teplotným výkyvom. Kožu je možné ošetrovať produkty na topánky. Ľahko utrite všetok prach. Pri drobných škvrnách použite hubku, teplú vodu a saponát. Klobúk sa neodporúča prať.

Hodnotenie zákazníkov

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie
Veľkosť XL
Farba béžová
Sezóna Leto, Zima, Jar, Jeseň
Materiál 100 % hovězí kůže
Zdobenie Kožený opasok