Kožený klobúk 1061CH

kód tovaru: 1061CH hnědá XXL

Kožený klobúk z hovädzej kože. Použitá koža je nepremokavá a naimpregnovaná proti ultrafialovému žiareniu, takže jednoducho nevybledne. Celkovo je klobúk veľmi ľahký. Vyrobené v Austrálii.

Litujeme, tento produkt již není v prodeji. Níže si můžete vybrat z alternativních produktů. V případě, že si nevíte rady, prosím kontaktujte nás.
  • Produkty 3 tisícky produktov
  • Doprava doprava do 24 hod.
  • Prodejna vlastná prodejna
  • Sklad všetko skladom

Typ austrálskych klobúkov vznikol v Austrálii. Kde cez deň dosahujú teplotu k 40 C a večer zase môže aj mrznúť. Používajú sa na výrobu miestne dostupné materiály. Vďaka výrobe z prírodných materiálov majú klobúky veľmi dobré vlastnosti a dlho vydržia hrubé zaobchádzanie.

V našej ponuke hrdo ponúkame austrálske klobúky značky Barmah . Tieto klobúky sú vymyslené a vyrobené priamo v Austrálii. Ponúka najvyššiu kvalitu materiálu a spracovania. Ich klobúky prechádzajú rôznymi inováciami ako napr. ochrana proti slnku 50+. Tvrdá a hrubá koža klobúkov je odolná proti poveternostným vplyvom, ochrana pred vodou Dri-Hide a farebná stálosť materiálu.

Austrálske klobúky sa vyrábajú z krokodílej kože, klokanej kože a hovädzej kože. Letné verzie sa vyrábajú z hrubej bavlny. Klobúky sú zdobené ozdobnými pásikmi, ornamentmi a motívmi.

Tieto klobúky je možné veľmi ľahko zložiť a schovať do priloženého vrecúška, ktoré ku klobúku dostanete. Po vytiahnutí sa klobúk rozloží späť do pôvodného stavu. Pre upozornenie, klobúk nemožno takto skladovať dlhú dobu.

Ako austrálsky klobúk čistiť a starať sa oň.

S trochou starostlivosti Vám klobúk poskytne službu na mnoho rokov. Nevystavujte klobúk extrémnemu teplu a teplotným výkyvom. Kožu je možné ošetrovať produkty na topánky. Ľahko utrite všetok prach. Pri drobných škvrnách použite hubku, teplú vodu a saponát. Klobúk sa neodporúča prať.

Hodnotenie zákazníkov

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie
Veľkosť XXL
Farba hnedá
Sezóna Leto, Zima, Jar, Jeseň
Materiál 100 % kůže
Zdobenie Kožený opasok
Typy Kovbojský, Western
Použití Proti slnku, Plážový, Outdoorový, Nepremokavý